KONST / Litografier / Färglitografi 12667063
nr 1266 7063
Mona Huss Walin
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Sjöjungfru. Signerad, numrerad 656/750. Motivet: 43x33 cm
Kondition: saknar glas
Mona Huss Walin, född i Stockholm 1944, svensk målare.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 29 juli 2019
kl 19:37:49
17/7 21:52:11
150 kr
29/7 19:32:49